Volné pracovní pozice

Ať už umíte kouzlit s elektronikou, se softwarem a nebo máte skvělé nápady pro budoucnost,
naleznete u nás místo.

Nejsme jen "ajťáci, servisáci či montážníci" ale rostou u nás nové nápady ať už z oblasti vývoje elektroniky tak i vývoje software.

Vyvíjíme v oblastech: Automotive, Automatizace, Měření a Regulace, Smarthome, SOHO

Jsme inovativní malá a flexibilní firma ale máme tu fajnový kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy,
ale i zkušené jedničky v oboru.

Snažíme se vycházet si vstříc a na všem se u nás dá domluvit.
Petr Fodor
Petr FodorCEO

Montér systémů měření a regulace

Náplň práce
  • montážní a zkušební činnosti elektrozařízení a rozvodů
  • montáž koncových prvků včetně kabelových tras, instalace kabelových vedení
  • spolupráce na oživení technologických celků
  • diagnostika závad
  • servis zařízení MaR
Základní předpoklady uchazeče
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v technické dokumentaci
  • zodpovědnost, samostatnost
  • časovou flexibilitu
Výhodou
  • zkušenost v oboru měření a regulace - slaboproud
  • znalost programování PLC - Unitronics, Omron, Siemens, Domat
  • znalost software pro technické kreslení - AutoCAD®, progeCAD
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce
13. plat

Servisnítechnik

Náplň práce
  • technická podpora pro vybrané partnery v ČR
  • diagnostika mechanických a elektrických závad a jejich následná oprava
  • pravidelná údržba zařízení, diagnostika a provádění oprav systémů automatizace, měření a regulace
  • předchozí zkušenosti v oblasti servisu elektrotechnických zařízení
  • chuť se učit nové věci
  • pracovní znalost angličtiny
  • časová flexibilitu a ochota cestovat v rámci celé České Republiky
  • znalost systémů automatizace, MaR výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní dovednosti
  • samostatnost, důslednost, odpovědnost
Výhodou
13. plat
Notebook

Obchodní zástupce - Praha/Střední Čechy

Náplň práce
  • Analýza a segmentace trhu.
  • Provádění marketingového průzkumu.
  • Nakupování a prodej zboží.
  • Sestavení kalkulace ceny výrobků a služeb, znalost principů tvorby cen.
  • Styk se zákazníky a péče o zákazníka.
  • Prezentace zboží zákazníkům.
  • Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům.
  • Podpora prodeje.
  • Vedení evidence a obchodní dokumentace.
  • předchozí zkušenosti v oblasti prodeje a marketingu
  • základní znalosti elektroniky, automatizace, MaR výhodou
  • otevřenost, samostatnost, důslednost, odpovědnost
Výhodou
  • znalost práce se systémy CRM
  • práce s grafickými editory
13. plat
Notebook

Chcete se státčlenem našeho teamu ?

Kontaktujte nás na e-mailu: kariera@controlsystems.cz

Kontaktujte nás

Máte dotazy ? Zavolejte nám
+420 777 720 495
nebo nám napiště email na
controlsystems@controlsystems.cz